MAGIC SUMMER RING - 60% Bawełna 40% Bambus, chusta kółkowa, splot skośno-krzyżowy

MS-B-P-RING

Nowy produkt

Właściwości

Rodzaj produktu Chusta kółkowa
Skład Bawełna / Wiskoza bambusowa
Splot Skośno-krzyżowy
Gramatura 230 g/m²
Gatunek Pierwszy

Ostatnie sztuki!

Ostatnie sztuki!

185,00 zł brutto

Więcej informacji

Chusta kółkowa Luna Dream to nosidło, które nie wymaga wiązań. Dzięki zastosowaniu kółek w szybki i prosty sposób można ją dopasować do rozmiaru osoby noszącej, następnie ułożyć dziecko oraz dociągnąć. Jest to rodzaj chusty polecany dla początkujących, którzy chcieliby zacząć nosić dziecko, a nie mają jeszcze odpowiedniej wiedzy na ten temat.

Chusty kółkowa może być używana już od pierwszego dnia narodzin dziecka. Ważne jest jednak, aby dziecko było ułożone w pozycji poziomej tzw. kołysce. Inne pionowe pozycje (np. na boku, dziecko przodem do osoby noszącej) będą możliwe do zastosowania dopiero w momencie kiedy dziecko zacznie samodzielnie stabilnie trzymać główkę. Warto również pamiętać o maksymalnej wadze dziecka – w chustach kółkowych wynosi ona do 15 kg.

INFORMACJE:
Rozmiar chusty: 2,1 metra
Skład: 60% Bawełna 40% Bambus
Gramatura: 220 g/m²
Splot skośno-krzyżowy
Rozmiar kółek: 7,6 cm
Gatunek: pierwszy

Chustę należy przed pierwszym użyciem wyprać. Materiał może ulec skurczeniu o około 4-6%, co jest naturalnym objawem. Mając to na uwadze nasze chusty sprzedajemy nieco dłuższe.
Po zakupie chusty otrzymasz od nas poradnik z przykładowymi metodami wiązań. Na wszystkie chusty udzielamy rocznej gwarancji.